געש תאורה הינה חברה ישראלית וותיקה העוסקת בתכנון, פיתוח וייצור גופי תאורת פנים וחוץ.

לאורך השנים הרחבנו ופיתחנו את סל המוצרים שלנו ואנו גאים להציג קטלוג גופי תאורה עשיר ומגוון המעניק פתרון מקצה לקצה לפרויקטים מעוצבים בתחום הציבורי והמסחרי.

הייצור “כחול-לבן” מאפשר לנו לשים דגש על זיהוי והבנת הצרכים העיצוביים הייחודיים של השוק הישראלי ומבטיח ללקוחותינו גמישות, נגישות ושירות ברמה הגבוהה ביותר. לצד הייצור המקומי אנו מציעים ללקוחותינו גופי תאורה מחברות בינלאומיות מובילות.

בחברתנו מרכז מאור ייחודי המספק תמיכה מקצועית לאדריכלים, יועצי תאורה ומהנדסים בתכנון הפרויקט, כגון חישובי תאורה והדמיות. הצוות המקצועי שלנו משמש כמקור ידע מקצועי ומוביל בתחום הטכנולוגיה והמגמה העולמית של מעבר לתאורת LED חסכונית ופתרונות בקרה בתאורה.

CEILIGHT

לחשוב מחוץ לתקרה

“געש תאורה” גאה להציג: Ceilight – קולקציה של עיצוב חדשני שמתחיל בגוף תאורה ונגמר בתקרה כולה.

סדרה של אריחי תקרה משולבים עם גופי תאורה, אשר מאפשרת לכל מעצב להטמיע את חותמו האישי על ידי משחק אינסופי של שילובים וכיוונים.

המודל העיצובי שנבחר הינו דפוס של עלים חופשיים הניתנים לכיפוף על פי תכנון מראש, כך ששליטה במוטיב הפתיחה של העלים ובזרימת האור מעניקה למעצב חופש לקבוע דוגמא על פי חזונו האומנותי.

אריחי התקרה המעוצבים וגופי התאורה ניתנים להתקנה בכל סוגי התקרה בגודל 60X60, לרבות תקרת פיינליין או חצי נסתרת, ליצירת מראה אחיד והרמוני.